20 Ekim 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tarladan sofralara gelen tazelik

Tarladan sofralara gelen tazelik
  • 17 Eylül 2020 Perşembe
  • 1097 kez okundu

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Mersin Bölge Birliğine bağlı Anamur Tarım Kredi Kooperatifi tarafından ürün değerlendirme kapsamında ortak Muhammed Bulut’tan alımı yapılan 20 bin adet avokado tüketiciye ulaştırmak üzere ulusal market zincirlerine sevk edildi.

Avokado alımının yapıldığı Anamur Tarım Kredi Kooperatifini ziyaret eden Mersin Bölge Müdürü İsa Güler, ürün alımı noktasında yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Ortaklarımızın ürünlerinin değerlendirilmesi amacıyla yeni pazarlama kanallarının bulunabildiği her ürünün alımı için ortaklarımıza gerekli desteği vereceğiz." dedi.

Bölgede avokadonun dalından koptuğu tazelikte market zincirleri vasıtasıyla tüketicilerin sofralarına ulaşmasında aracıları ortadan kaldırdıklarını belirten Güler, eli nasırlı ülke çiftçisini Türkiye’nin en büyük çiftçi ailesine ortak olmaya davet etti.

Güler, ürün alımı ile ilgili ürün çeşitlerini artırmayı planladıklarını kaydederek; avokado alımı noktasında büyük bir özveri gösteren kooperatif personeline teşekkür etti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.