23 Ekim 2021 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ETO ÜYELERİ İZMİR’DE FASHİON PRİME FUARINI ZİYARET ETTİ

Eskişehir Ticaret Odası’nın gelinlik, moda tasarım ve tekstil sektöründeki üyeleri İzmir’de gerçekleştirilen Fashion Prime Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı’na konuk oldu.

Eskişehir Ticaret Odası pandemi döneminin ardından ilk yurt içi fuar organizasyonunu gerçekleştirdi. ETO’nun gelinlik, moda tasarım ve tekstil sektöründeki üyeleri İzmir’de gerçekleşen ve bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Fashion Prime Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı’nı ziyaret etti. Fuar ziyareti HES kodu ve aşı kartı kontrolü, ateş ölçümü gibi Covid-19 tedbirleri altında gerçekleştirildi. Konfeksiyon yan sanayi, kumaş üreticileri, konfeksiyon makineleri üreticileri, iplik imalatçılarının stant açarak ürünlerini sergilediği fuara 278 firma konuk oldu. Yerli ve yabancı olmak üzere çok sayıda ülke ve şehirden iş insanın ziyaretçi olduğu fuarda, ETO üyeleri sektörlerindeki yenilikleri görme ve yeni iş bağlantıları yapma fırsatı buldu.

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar