23 Ekim 2021 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KOSGEB Başkanı Hasan Basri Kurt, Eskişehir’de temaslarda bulundu

KOSGEB Başkanı Hasan Basri Kurt, Eskişehir’de temaslarda bulundu
  • 23 Eylül 2021 Perşembe
  • 1304 kez okundu

İlk olarak KOSGEB Eskişehir Müdürlüğünü ziyaret eden KOSGEB Başkanı Kurt’a AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan ve Eskişehir Vali Yardımcısı Akın Ağca da eşlik etti. Ziyarette KOSGEB Eskişehir Müdürü Tarık Yılmaz yürütülen faaliyetler hakkında Başkan Kurt’a bilgi verdi.

KOSGEB’den destek alan işletmeler müdürlük bahçesinde stand kurarak ürünlerini sergiledi. Kurt ve beraberindekiler işletmelerin stantlarını ziyaret ederek işletmelerin ürünlerini inceledi.

Daha sonra yeni KOSGEB müdürlüğü binasında incelemelerde bulunan Kurt, KOSGEB’den destek alan işletmelerin yetkilileriyle bir araya geldi.

KOSGEB Başkanı Kurt, Eskişehir temasları kapsamında Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız ile görüştü. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak ile de bir araya gelen Kurt, üniversitenin teknoparkında ve Teknoloji Transfer Ofisi Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde incelemelerde bulundu.

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar