29 Kasım 2021 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SARAR Hatay’da İkinci Mağazasını Açtı

Sarar Giyim Hatay Antakya’da ikinci mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Sarar bayisi Serkan YILDIZ, açılışın oldukça kalabalık ve görkemli olmasından dolayı mutlu olduğunu dile getirirken katılımcılara çok teşekkür ettiğini belirtti. Sarar Grup Protokol Müdürü Alaattin ÇOBAN ise yaptığı açıklamada “Bu güzel, şirin ilimizde 2. Mağazamızı açmaktan dolayı çok  mutluyuz. Başta sayın valimiz olmak üzere katılan, yanımızda olan, bütün dostlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi. Hatay Valisi Rahmi Doğan ise yaptığı açıklamada “Pandemiden dolayı bir çok birimde sıkıntı yaşanırken güzide markamız yerli malı yurdun malı Sarar Giyimin Hatay’da mağaza açması ve istihdam sağlaması ilin valisi olarak şahsımı çok mutlu etmiştir” diyerek başarılar diledi.

Açılışta Vali Rahmi DOĞAN, Milletvekili Mehmet GÜZELMANSUR, MKU Rektörü Profesör Doktor Hasan KAYA, iş insanı Mehmet Ali KUSEYRİ, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Hikmet ÇİNÇİN, Antakya Belediye Başkanı İzzettin YILMAZ, Hatay Spor Teknik Direktörü Ömer ERDOĞAN ve iş insanları, Daire Müdürleri ile birlikte kurdele kesildi.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar