9 Nisan 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

T-70 HELİKOPTERİNİN YER TESTLERİ DEVAM EDİYOR

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı (SSB), 'Genel Maksat Helikopteri Programı' kapsamında üretilen T-70 Helikopterinin yer testlerinin başarıyla devam ettiğini açıkladı.

Başkanlığın resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda yürütülen 'Genel Maksat Helikopteri Programı' kapsamında üretilen T-70 Helikopterinin yer testlerinin başarıyla devam ettiği TUSAŞ ana yükleniciliği ve ASELSAN, TEI, Alp Havacılık, Sikorsky alt yükleniciliğinde toplam 109 adet T-70 Helikopteri üretileceği bilgisi paylaşıldı.

Başkanımız Prof. Dr. İsmail Demir de resmi sosyal medya hesaplarından bu paylaşıma “Böylesine zorlu bir süreçten geçerken, evlerimizde kalıp hayatlarımızı yavaşlatsak da Savunma Sanayii olarak ülkemizin çıkarları doğrultusunda gerekli çalışmaları hız kesmeden sürdürüyoruz.” notunu ekledi. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Bilim-Teknoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.