10 Temmuz 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Türkiye’nin yeni kamikazesi ALPAGU kanatlarını açtı

ALPAGU , terörle mücadele ve asimetrik savaş senaryoları için tasarlanmış, tek bir personel tarafından konuşlandırılabilen ve çalıştırılabilen ve bir fırlatıcıdan ateşlenen sabit kanatlı bir loitering & attack İHA çözümüdür." Otonom olarak veya uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir ve keşif ve gözetim gerçekleştirmenin yanı sıra küçük tehditleri ortadan kaldırır.

ALPAGU orijinal gömülü ve gerçek zamanlı görüntü işleme ve derin öğrenme algoritmaları ile statik / hareketli hedeflere karşı etkili bir şekilde kullanılabilir. Sistem, sabit kanatlı İHA, “fırlatıcı ve yer kontrol bileşenlerinden oluşur.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Bilim-Teknoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.