19 Eylül 2021 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ARİNKOM TTO - Games United Oyun Kuluçka Programı Başvuruları Başladı!

ARİNKOM TTO, oyun sektöründe fikirlerin hayata geçirilmesi için oyun girişim stüdyosu Games United ile yetenek ve tecrübelerini bir araya getirerek birlikte oyun temalı bir kuluçka programı düzenlemektedir.

Oyun geliştiricilerini bir araya getirmek ve iyi birer girişimciye dönüştürmek amacı ile oluşturulan ARİNKOM - Games United Oyun Kuluçka Programı’nda çeşitli tematik eğitim ve etkinliklerin düzenlenmesi, oyunların partner yayıncıları ile direkt teste sokulması, yatırımcılar ile girişimcilerin bir araya getirilmesi gibi bir çok faaliyet ve imkân yer almaktadır.

Programın ilk döneminde geliştiricilere fiziksel imkân sunulacak; ancak pandemi sebebiyle etkinlik ve eğitimler çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

Programa uygun bir oyun fikrim var ve bu fikri geliştirerek farklı deneyimler elde etmek istiyorum diyen tüm girişimci adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 

Başvuru için tıklayınız.

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Bilim-Teknoloji Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar