22 Mayıs 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MHP İl Başkanı Bıyık’tan Basın Açıklaması

Genel Başkanımız bu sözü kendini bilmez bir gazeteciye söylemiştir. ''Yarası olan gocunur '' atasözünü aklımıza getiren hareket ise CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan tarafından muhatap alınmış ve yıllardır beri yaptıkları çirkin ve etnik siyaset ile Alevi vatandaşlarımızı işin içine çekmiştir. CHPnin bu konuyu siyasi malzeme olarak kullanmayı amaçladıkladığını düşünüyoruz.
   
Sizlerde takdir edersiniz ki Türk İslam Tarihini  en iyi bilen siyasetci Genel Başkanımızdır. Cumhuriyete bağlı,  çağdaş, ilerici ve Türk  kültüre sadık bir toplum  olan alevileri en iyi tanıyanda Liderimizdir.
   
Bu oyunlar her zaman Anadolu coğrafyasında oynanmıştır. Alevi-Sünni mezhebine mensup olan vatandaşlarımızı, bu zihniyet devamlı suretle birbirine düşürmeyi çalışmıştır. Türk siyasi tarihini iyi biliyoruz ve bunun delilleri ortadadır. Türk milliyetçilerine karşı cephe açmakta ve iftira atmakta kimseye fırsat vermeyen Chp nin ise buradaki  senaryosu daha öncede denedikleri ve başaramadıkları Alevi vatandaşlarımızı Ülkücülere düşman etmektir.
   
Ülkücü-Milliyetçi Hareket her zamanki gibi bu tip ayak oyunlarına alet olmayacaktır. Bizler alevi vatandaşlarımızı çok seviyoruz ve içiçeyiz. Partimizin yönetim kadrolarında idarecilerimiz vardır, evlilikler yapmışısızdır cemlerine ve cemiyetlerine dahil olmuşusuzdur.

 Anadolu kültürünün ve vatanın gerçek sahipleri olan Alevilere  saygımız hürmetimiz büyüktür. 
  
Umut ediyoruz ki Vakıf Başkanlarımız ve yöneticilerimiz bir hezeyanla bu sözleri söylemiştir ve sayın yöneticiler
MHP'nin Alevi vatandaşlarımıza karşı samimi duygularını çok iyi bilmektedirler. toplum olarak birlik beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu dönemde bizleri

kutuplaşmaya çekip, bölmeye çalışan kendini bilmezlerin oyunlarına gelmeyeceğiz.

HZ. Ali'nin şu sözünü hatırlatmak isterim ''DostIarın kaIbini kırmakIa düşmanIarın arzuIarına hizmet etmiş oIursun''

Kadir BIYIK
MHP Eskişehir İl BaşkanıGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar