24 Kasım 2017 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tepebaşı Ziraat Odası Üyeleri İstiklal ve İstikbal İçin Evet Diyor

AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İ.Yılmaz Kaynarca ve AK Parti Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Karademir ile birlikte Tepebaşı Ziraat Odası üyelerine Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlattılar.

Milletvekili Karacan, “Değerli dostlarım, memleketin kahrını yükünü çeken abilerim, bildiğiniz üzere 16 Nisan tarihinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması var. Bakın tüm dış güçler birlikte tabi Avrupa bunun başını çekiyor, milletimizin iradesine ipotek koymaya çalışıyor. Amaçları belli, ekonomik olarak Türkiye’mizi güçsüz kılmak ama Allah’ın izniyle bu millet onlara gereken cevabı 16 Nisan tarihinde “EVET” diyerek verecektir. ” şeklinde konuştu.

Tepebaşı Ziraat Odası Başkanı Süleyman Buluşan konuşmasında ise; “Ziyaretinizden çok memnun olduk. Sizin bir üretici çocuğu olmanız ve odamızın üyesi olmanız bizim için gurur verici,  yapmış olduğumuz çalışmalarda vermiş olduğunuz desteklerden dolayı da çok çok teşekkür ediyoruz. Eskişehir’in her yerindesiniz, gerçekten Eskişehir’in bir evladı olarak elinizden geleni yapıyorsunuz. Bizler bu konuda sizleri takdir ediyoruz ve çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.” dedi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri