22 Nisan 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Mahmudiyede Büyükerşen’e Tepki Gibi KARŞILAMA!

Referandum için Başkan Yılmaz Büyükerşen ve CHP İl Başkanı Sinan Özkar Mahmudiye’ye gitti. Sinan Özkar’ın paylaştığı ve Büyükerşen’i sadece birkaç kişinin karşıladığını gösteren video sosyal medyada çok konuşuldu.

CHP İl Başkanı Sinan Özkar, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile anayasa değişikliği referandumu çalışmaları için Mahmudiye ve Çifteler ilçelerine gitti. Mahmudiye ziyaretinde Sinan Özkar’ın paylaştığı videoda, Büyükerşen’i bando ile CHP yöneticileri dışında sadece birkaç kişinin karşıladığı görüldü. Büyükerşen’i birkaç kişinin karşılaması sosyal medyada ve CHP’de çok konuşuldu. Ziyarette ayrıca vatandaşlara üzerinde “Eskişehirsporluyuz efsaneyiz” yazılı “Hayır” broşürlerinden dağıtıldığı görüldü.

 

2EylülGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar