22 Mayıs 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MHP’DEN BARÇIN’A ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Kadir Bıyık Eskişehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr.Tunga Barçın’ı makamında ziyaret etti.

Samimi bir havada geçen ziyarette Genel Sekreter Barçın;“İlimiz her geçen gün sağlık hizmetleri sunumunda daha ileriye gidiyor. Hastanelerimizde oluşturduğumuz “Hasta İletişim Birimleri”’nin, vatandaşlarımızdan aldıkları geri dönüşleri bizlere iletmeleri, nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti sunumunda bizlere ışık tutuyor. Amacımız hasta, yakınlarının ve sağlık çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Sayın İl Başkanımız Bıyık’ın ziyaretleri bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Kendisine teşekkür eder, çalışmalarında başarılarının devamını dilerim” şeklinde konuştu.

MHP İl Başkanı Bıyık ise; Yeni göreve atanması nedeniyle Barçın’ı kutladı ve “Eskişehir’de sağlık hizmetlerindeki gelişimi fark etmemek mümkün değildir. Yaptığı büyük yatırımlar nedeniyle Sağlık Bakanlığımızı, Barçın’ın şahsında tüm cefakar sağlık yöneticileri ile çalışanlarını kutlarım”dedi.
 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar