21 Haziran 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehirdeki Demiryolu Kazanımları Ortak Paydamız

Ülkemizdeki Demiryolu Gelişmesi Umut Verici

Demiryolculuk Bu Şehrin Geninde Var

Ak Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca ve Yönetim kurulu üyeleri Demir Yol iş sendikasına ziyarette bulundular.

Ziyarette Başkan İbrahim Yılmaz Kaynarca; "hem 1 Mayıs Sonrası işçi sendikamızı ziyaret etmeyi anlamlı bulduk hem de halk oylaması kampanyası sürecinde  burada çadır kurup komşuluk ettiğimiz günlere istinaden, bir miktar da gürültümüzü çeken  komşulara teşekkür etmeye geldik" dedi.

Demiryolu kültürünün Eskişehir adına yıllanmış mazisi ve köklü bir geleneği olduğunu, bu değerin yüceltilmesi ve şehrimiz için faydaya dönüştürülmesi için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini belirten  Kaynarca, daha sık istişare etmek üzere ziyaretten ayrıldı.

Demiryol iş Eskişehir Şube Başkanı Ali Eryılmaz ise; son yıllarda Demiryolu adına yapılanları görmemek mümkün değil. Bu işin emeğini verenler olarak daha iyi konumda görmek, daha fazla destek almak hepimizin isteği. Gelecekten umutluyuz. dedi. Ziyaret karşılıklı hediyelerle son buldu.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar