20 Temmuz 2018 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

STK’larla Sürekli İstişare İçinde Olacağız

STK’larla Sürekli İstişare İçinde Olacağız
  • 9 Ağustos 2017 Çarşamba
  • 2125 kez okundu

Sivil toplum ve halkla ilişkilerden sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, İstanbul’da gerçekleştirdiği STK ziyaretleri çerçevesinde son olarak Yeşilay ve ASKON’u ziyaret etti.

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk ve Anadolu Aslanları İşadamları Derneği(ASKON) Genel Başkanı Mustafa Koca ile makamlarında görüşen Karacan “Katılımcı demokrasinin olmazsa olmazları STK’larımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Sivil toplum kuruluşlarının görüşleri bizim için aynı zamanda yol haritamızı belirleyen görüşlerdir. Bu nedenle onlarla sürekli istişare içinde olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. Ziyaretlere AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcıları da katıldı.

Yeşilay ve ASKON Genel Başkanlarına nazik karşılamaları için ayrı ayrı teşekkür eden Karacan, başkanlara günün anısına AK Parti’nin kurumsal plaketini takdim etti.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar