23 Mayıs 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir CHP Yine Karıştı

Eskişehir CHP  Yine Karıştı
  • 9 Ağustos 2017 Çarşamba
  • 2128 kez okundu

CHP İl Başkanı Sinan Özkar, CHP Tepebaşı İlçe Başkan Yardımcısı Mecit Açıkgöz ve Tepebaşı ilçe örgütüne üye 8 ismi “görevini yerine getirmeme” gerekçesiyle partiden kesin çıkarma istemi ile disiplin kuruluna sevk etti.

Tepebaşı CHP Teşkilatını zayıflatmak olarak yorumlanan durum, CHP’de yaklaşan kongre öncesinde parti tabanında ciddi yeri olan  Mecit Açıkgöz’ün kongre çalışmalarından uzak tutulmak istenmesi olarak algılanırken, parti tabanında sert tepki ile karşılaştığı ifade ediliyor.  Açıkgöz’ün özellikle Tepebaşı delegasyonunda etkinliği olduğu parti çevresinde biliniyor. Açıkgöz’ün ismi Tepebaşı İlçe Başkanlığı için de geçiyordu. Kongre öncesi Sinan Özkar ve kanadının bu karar ile Tepebaşı İlçe Örgütünü zayıflatmak istediği yorumları açık bir şekilde dillendirilmeye başlandığı ifade ediliyor.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar