26 Mayıs 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kılıçdaroğlu’na bir tepki de onlardan

Kılıçdaroğlu’na bir tepki de onlardan
  • 10 Ağustos 2017 Perşembe
  • 1880 kez okundu

Kılıçdaroğlu'nun Alman medyasına yaptığı açıklamalara turizmcilerden sert tepki geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Alman medyasında yaptığı "Türkiye'de can ve mal güvenliği yok" açıklamasına turizmciler, siyasiler ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK) sert tepki gösterdi.

Turizmciler CHP'nin sektöre balta vurduğunu, ekmekleriyle oynadığını belirtti. MÜSİAD Antalya Şubesi Turizm Komisyon Başkanı Mustafa Cephanecioğlu, "Bu açıklamalar turizm vesilesi ile ülke ekonomisine balta vuruyor. Zaten terör örgütlerinin sözcülüğünü üstlenen bir zihniyetten de başka bir şey beklenemez" dedi.

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İşler ise "Kılıçdaroğlu bu ülkeye döviz getiren turizm sektörünün önünü tıkayan açıklamalar yaptı. Söylediği bu laflar ile Türk turizmcisine balta vuruyor. Ekmeğimize el uzatıyor"diye konuştu.

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı da "Her şehrimiz en az Berlin, Paris ve Londra kadar güvenlidir. Güvenlikle ilgili algı operasyonları turizme zarar veriyor" değerlendirmesini yaptı.

SABAHGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar