20 Temmuz 2018 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

PROF. DR. GÜNAY İLİM YAYMA CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ

PROF. DR. GÜNAY İLİM YAYMA CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ
  • 10 Ağustos 2017 Perşembe
  • 2254 kez okundu

Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, İlim Yayma Cemiyeti’ne ziyarette bulundu. İlim Yayma Cemiyeti Eskişehir Şubesi Başkanı Abdullah İlgazi ve yönetim kurulu ile bir araya gelen Günay, ‘’Bu ziyaretlerimizi geçen yaz dönemi için planlamıştık. Ancak 15 Temmuz’da karşı karşıya kaldığımız hain darbe girişimi nedeniyle bu yaz yapmak nasip oldu. Sivil Toplum Kuruluşlarımızın toplumsal yaşamdakİ işlevleri çok önemli. İlim Yayma Cemiyeti de ülkemize çok değerli insanlar ve liderler kazandırmıştır. İlim Yayma Cemiyeti’ de örnek sivil toplum kuruluşlarımız arasında yer alıyor. Kendilerine destekleri ve hizmetleri için teşekkür ediyorum.’’dedi.
 
 
ODUNPAZARI YÜRÜTME KURULU TOPLANTISINDA
 
Milletvekili Günay daha sonra AK Parti Odunpazarı Yürütme Kurulu Toplantısı’na katıldı. İlçe Başkanı Volkan Doğan’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda, saha çalışmaları değerlendirildi. Eskişehir için yapılacak çalışmalar gözden geçirildi. Hem teşkilatın hem de vatandaşların bilgilendirİlmesi gereken konular tespit edildi ve yol haritası belirlendi. Özverili ve kararlı çalışmalarından dolayı İlçe Başkanı Volkan Doğan ve tüm yürütme kurulu üyelerine teşekkür eden Günay, ‘’Yılmadan, yorulmadan yolumuza devam edeceğiz.’’ Mesajını verdi.
 
 
TEPEBAŞI YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI
 
Odunpazarı’nın ardından Tepebaşı’na geçen Prof. Dr. Günay, İlçe Başkanı İbrahim Kaynarca başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısına katıldı. Ülke ve şehir gündeminin değerlendirildiği toplantıda Günay, Referandum sonrası yapılan saha çalışmaları hakkında da bilgi aldı. 15 Temmuz FETO/PDY Darbe Girişimi Araştırma Komisyonu'nun hazırladığı rapor hakkında bilgi verdi. Avrupa Konseyi çalışmaları ve Avrupa Birliği ilişkileri hakkında değerlendirmelerde bulundu.  Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Kaynarca ve Yönetim Kurulu Üyelerine de özverili ve kararlı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar