15 Aralık 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Odunpazarı Belediyesi yolu yokuşa sürüyor

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan Karapınar bölgesindeki TOKİ çalışmalarını yerinde inceledi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Doğan, yapımına bir türlü başlanamayan cami çalışmaları hakkında şikayetleri dinledi.
Karapınarlılar TOKİ’nin belirlediği noktada cami yapılmasının kendileri için çok daha iyi olacağını belirtti. Odunpazarı Belediyesi’nin cami inşaatı için gösterdiği bölgeyi beğenmeseler de inşaatın bir an önce başlayacağı için sevinçli olduklarını belirten vatandaşlar Volkan Doğan’a sorunları yerinde denetlediği ve gösterdiği hassasiyetten ötürü teşekkür etti.

Karapınar’da cami inşaatının bir türlü başlamamasını eleştiren mahalleliler, Odunpazarı Belediyesi’nin sorunları karşısında duyarlı olmasını istedi.

Odunpazarı Belediyesi’nin Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğüne müracaat etmediğini belirten Doğan, TOKİ’nin değil, Odunpazarı Belediyesi’nin yolu yokuşa sürdüğünü belirtti. Karapınarlılar “Odunpazarı Belediyesi’nin 1.500 liralık bir para yatırması gerekiyormuş. Bu parayı bir türlü yatırmadıkları için çok ihtiyacımız olan camimizin inşaatı bile başlayamıyor. Belediye’nin 1.500 lirası yoksa bu sıkıntı olmaz. Bizler kendi aramızda 1.500 lira toplayıp, bu meseleyi çözeriz. Yeter ki Odunpazarı Belediyesi, gerekli müracaatı hemen yapsın” diye konuştu.

Vatandaşların başka konulardaki şikayet ve önerilerini de dinleyen AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, daha sonra TOKİ tarafından bölgede yapımı süren okul inşaatını da inceledi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar