11 Aralık 2017 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Çamlıca ya üvey evlat muamelesi

Çamlıca cezalı mı? Çamlıca bu şehrin mahallesi değil mi?

Çamlıca mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen İbrahim Yılmaz Kaynarca ; şikayetleri dinledi. Konu ile ilgili olarak: "Bir çok dilek ve şikayet not aldık. Ancak burada ana cadde üzerinde kaldırımlar eksik bırakılmış. İkinci kat desenli boyalı kaldırım malzemesi tamamlanmadığı için kaldırımlar havuz gibi bekliyor. Hem yürürken mahalle sakinleri ve özellikle bebek arabaları için tehlike oluşturuyor, hem de her yağmurda insanlar havuz gibi dolan kaldırımlarda yürümek zorunda kalıyor."

Vatandaşlar ise; 15, 16 ay önce eksik bırakıldı. O günden beri gelip giden yok. Biz Tepebaşı Belediye başkanına durumu ilettik. Ancak suçu büyükşehir belediyesine attılar. Aynı partiden iki başkanın kendi iktidarları için Çamlıca Mahallemize bu haksızlığı yapmalarını kabul etmiyoruz şeklinde konuştular. 

İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca da; "Eksikleri çok olan mahallelerde özellikle bu durumla karşılaşıyoruz. Tepebaşı belediyesi genellikle doğru olsa da olmasa da sorumluluğu Büyükşehir Belediyesine atarak kaçmaya çalışıyor. CHP li iki belediye aralarındaki sorun yüzünden mahallelerde hizmet yerine kavga ediyor." Şeklinde konuştu.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri