23 Şubat 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AK Kadınlar Köylerde

AK Parti Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Karademir ve ekibi, Tepebaşında Satılmışoğlu, Çukurhisar ve Aşağısöğütönünde çat kapı ziyaretleri gerçekleştirdi.

Satılmışoğlu, Çukurhisar  ve Aşağısöğütönü mahallelerine yaptıkları ev ziyaretleri ile Neşe Karademir, "bugün burada gönül köprülerimizi kurmaya devam ediyoruz. Merkezde olduğu gibi Tepebaşı kırsalda da hemşehrilerimizi unutmuyoruz. Yaptığımız ziyaretlerimizde yaşlılarımızın hatrını soruyor, hastalarımızın dertlerine ortak olup hüznü de, mutluluğu da birlikte yaşıyoruz." Çat kapı ziyaretlerinin ardından mahalle komisyon üyeleri ile bir araya gelen Karademir ve ekibi; “çalınmadık kapı, halini hatrını sormadığımız insan, derdini dinlemediğimiz vatandaşımız kalmayacak, Tepebaşı kadın kolları olarak yorulmadan, usanmadan ve içtenlikle milletimiz için çalışacağız, bugün hoş sohbetler eşliğinde hemşehrilerimizle iç içe olmak bizleri çok memnun etti.

Satılmışoğlu, Aşağısöğütönü ve Çukurhisar mahalle sakinlerine, bizlere göstermiş oldukları yakın ilgi, güler yüz ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz" dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar