17 Şubat 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hayvanlara işkenceye karşı oğluyla klip çekti

Hayvanlara işkenceye karşı oğluyla klip çekti
  • 20 Haziran 2018 Çarşamba
  • 540 kez okundu

AK Parti Eskişehir Milletvekili Adayı Serhat Tunç, 8 yaşındaki oğlu ile birlikte Babalar Günü'ne ve hayvanlara yapılan şiddete dikkati çekmek için klip hazırlatıp, sosyal medya hesabından takipçilerinin izlenimine sundu.

Tarihi Odunpazarı bölgesinde çekilen ve sosyal medya aracılığıyla paylaşılan klipte Serhat Tunç ile oğlu Hamza Tunç'un bir günü yer alıyor. Klipte babasına olan sevgisini anlatan Hamza Tunç, şunları kaydetti: Canım babam, her gün eve hemen gel diye nasıl beklerim. Hiç işe gitmesen, hep böyle oynasak olmaz mı? 'Çalışmazsam ben sana böyle oyuncaklar alamam.' derdin. Ama olsun daha az oyun da oynasak bazen belin de ağrısa, uyuya kalsan da koltukta, sen benim süper kahramanımsın.

Serhat Tunç ise, "Her baba, kahramanı olmak ister yavrusunun. Yüzündeki mutlulukta kaybolmak, onun daha iyi olduğunu bilmek ister. Şimdi sen de bir babalık daha yap, sokaktaki tüm yaşamalara sahip çık. Onların kahramanı da sensin. Yaşamdaki tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun." ifadelerini kullandı.

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde ormanlık alanda patileri kesilmiş halde bulunan ve tedavi altına alındıktan sonra ölen yavru köpeğin animasyon görüntüsüne de yer verilen klipte, "En büyük babalık vicdandır. Şiddet her canlıya yapılandır, sadece insana değil. Vicdan!" ifadeleri yer aldı.

eskisehirdenhaberler.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar