16 Şubat 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

NABİ AVCI ÇAMLICALILARA SESLENDİ

AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, 24 Haziran seçimleri çalışmaları kapsamında Çamlıca Mahallesi’nde düzenlenen mahalle mitingine katılarak önemli açıklamalarda bulundu. 

Nereden Nereye Geldiğimizi Gençlere Anlatın
Büyük bir coşkuyla yapılan mitinge Eskişehir Marşı eşliğinde giren Nabi Avcı seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Çamlıca Mahallesi’nde vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği mitingde bir konuşma yapan Nabi Avcı 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi. Nabi Avcı yaptığı konuşmasında: “Bu memleketin nereden nereye geldiğini, son 16 yılda ne gibi değişikler yaşandığını 25 yaşında olanlar bilemeyebilir. Biz onlara teker teker anlatmalıyız. Bugünkü gençler randevularla güzel hastanelere gidiyorlar, kitaplarını okul sıralarının üzerinde buluyorlar, geniş yollarda, hızlı trenlerde seyahat ediyorlar. Onlar bütün bu hizmetlerin içinde büyüdüler. Öncesini bilmedikleri için hep böyle zannedebilirler. Siz bundan önceki Türkiye’nin durumunu anlatırsanız; onlar da vatanın, milletin ve istikrarın değerini daha iyi görürler. Sizden ricam bu memlekette nasıl değişiklikler yaşandığını bu gençlerimize aktaralım. Önümüzdeki seçim bu değişim ve gelişimin devamı demektir. Siz kadirşinas kardeşlerimizin desteğiyle bu istikrar ve büyüme devam edecek inşallah.” Nabi Avcı konuşmasının sonunda vatandaşları selamlayarak diğer AK Parti Milletvekili adayları ile birlikte fotoğraf çektirdi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar