22 Şubat 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

NABİ AVCI’DAN ESKİŞEHİR AĞRILILAR DERNEĞİ’NE ZİYARET

NABİ AVCI’DAN ESKİŞEHİR AĞRILILAR DERNEĞİ’NE ZİYARET
  • 23 Haziran 2018 Cumartesi
  • 404 kez okundu

AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı ES-Ağrılılar Derneği ile Doğu ve Güneydoğulu vatandaşları ziyaret etti. 

24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçim çalışmaları kapsamında sık sık dernek ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı’nın ilk durağı, Eskişehir Ağrılılar Derneği oldu. Buluşmaya Ankara merkezli Ağrı Kültür Dernekleri Federasyonu Başkanı M. Nuri Aydemir ve Başkan Yardımcısı Dinçer Ateş de eşlik etti. Ziyarete ayrıca 8 köy muhtarı, Eskişehir’de yaşayan 400’e yakın Ağrı kökenli Eskişehirli katıldı.

Nabi Avcı Eskişehir Ağrılılar Derneği’ni ziyaretinde yaptığı konuşmada Ağrılıların yaklaşık 100 yıldır Eskişehir toplumunun önemli bir parçası olduğunu; değerleri, kültürleri ve çalışkanlıklarıyla Eskişehir’e önemli bir renk kattığını, birlikte çalıştığı Ağrılılardan her zaman memnuniyet duyduğunu söyledi. Nabi Avcı konuşmasında “Bu nedenle, Ağrılıların her dönem yanında oldum, olmaya da devam edeceğim inşallah” dedi. 

Memleketimizin, devletimizin huzuru, refahı, birliği, beraberliği için; her zamanki gibi Eskişehir’deki Ağrılıların taşın altına ellerini hesapsızca koyacağına inanıyorum” İfadelerini kullandı. 

Ağrılılar Kültür Dernekleri Federasyonu Başkanı Nuri Aydemir ise konuşmasında Nabi Avcı isminin Eskişehir ve Türkiye’de herkesin saygı duyduğu önemli bir hoca ve ağabey figürü olduğu için bu toplantıyı tertip ettiklerini belirterek “Ağrılıları Nabi Avcı Hocamıza, Nabi Hocamızı da Ağrılılara emanet ediyorum” dedi.

Nabi Avcı’nın ikinci buluşması ise Eskişehir’de yaşayan Doğu ve Güneydoğulu vatandaşlar ile oldu. Nabi Avcı buluşmada yaptığı konuşmada “Misafirperverlikleriyle ün salmış Doğu ve Güneydoğulu kardeşlerimizle tekrar birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Her zaman bizlere kapılarını ardına kadar açan kardeşlerimizin bugün de yanımızda olduğunu görmek bizi memnun etti. Birlik ve beraberliğimiz düşmanlarımızın en çok korktuğu şey. İnşallah bu birlik ve beraberliğimiz sonsuza kadar devam edecek” dedi. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar