24 Mayıs 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

GÜNAY DIŞ İLÇELERDEN SORUMLU KOORDİNATÖR VEKİL

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından Eskişehir dış ilçelerden sorumlu koordinatör vekil olarak görevlendirildi. Prof. Dr. Günay, milletvekili olduğundan bu yana ilçeler ile ilgili projeler geliştiriyor ve ilçelerin sorunlarını, isteklerini yakından takip ediyor.


GÖREVİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE YERİNE GETİRECEĞİZ
AK Parti Genel Merkez’in görevlendirmesini değerlendiren Prof. Dr. Günay, ‘’Genel Merkezimiz böyle bir görevlendirme yaptı. Biz de görevimizi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Zaten ilçelerimizde EİYAP projemizi ortaya koyduk. Bu proje kapsamında birçok ürün ve değeri ortaya çıkardık ve bu çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçelerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine hakimim. 2019 Yerel seçimlerine doğru giderken yine birlik ve beraberlik içerisinde ilçelerimizde çalışmalarımıza devam edeceğiz, teşkilatlarımız, AK Partiye ve Eskişehir’e gönül veren kardeşlerimiz ile birlikte 2019 hedeflerimize doğru yürüyeceğiz.’’ Şeklinde konuştu.

 


 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar