18 Haziran 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bozbal:"Seçim yatırımı, vatandaşa çile.."

Tramway çalışmaları gerekçesiyle zamansız kapatılan yolların artık halkı çileden çıkardığını ifade eden Büyük Birlik Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Şaban Bozbal,yayımladığı yazılı mesajında:
   
"Tramvay çalışması var gerekçesiyle Otogar  ve Sivrihisar caddesinden sonra Muttalip Caddesini de trafiğe kapatan Büyükşehir Belediyesinin, okulların açıldığı,trafiğin oldukça yoğun olduğu bir dönemde seçime çok az kala tramvay yolu çalışmaları başlatmasını anlayamıyoruz.      

   
Vatandaştan tepki toplanıyor,  Vatandaş ikinci plana atılıyor. Dört yıldır tramvay çalışması da dahil unutulan hizmetler şimdi mi akıllarına geldi, seçim yatırımı için vatandaşa adeta çile çektiriliyor.
   
Trafik sorunu en üst seviyede olan şehrimizde birde okullar açılınca eziyet ikiye katlanıyor.Böyle belediyecilikmi olur, insanlara böyle zulümmü yapılır.
    
Umarım Vatandaşın çilesini en aza indirecek bir çözümle bu süreç atlatılır."dedi.


 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar