18 Haziran 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“Seçimlerde çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız”

AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantıları Sivrihisar ve Günyüzü'nde gerçekleştirildi. İl ve ilçe yönetimlerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen danışmalarda ilçelerle alakalı istişarelerde bulunuldu.

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan sözlerine Gaziler Günü dolayısıyla gazileri anarak başladı. Çalışkan Sivrihisar ilçesine yapılan yatırımlardan bahsederek: "Sivrihisar ilçemizde hükümetimizin yaptığı yatırımlar kapsamında Toprak Mahsulü Ofisinin siloları, Saat Kulesi, Seyir Balkonu, sokak sağlamlaştırılması ve 250 kişilik yurt yatırımlarımızın sadece bir kısmıdır. Hizmeti dün yaptık, bugün yapıyoruz yarın da yapacağız. Seçimlerde çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız" dedi. 15 belediyeyi de alacaklarını vurgulayan Çalışkan: "Gayret bizden, tevfik Allah'tan. İnşallah Mart ayının sonunda Sayın Cumhurbaşkanımıza 15 belediyenin anahtarını teslim edeceğiz. Teşkilâtlarımız her daim göreve hazır" dedi.

Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı konuşmasına Muharrem ayını tebrik ederek başlarken, Avcı: "Başta şehitler serdar-ı Hz. Hüseyin efendimiz olmak üzere tüm şehitlerimize tazimatımızı salat-ü selâmlarımızla arz ediyoruz. Bu vesile ile Kerbela'da Hz. Hüseyin efendimiz ve arkadaşlarının uğruna can verdikleri Hak mücadelesi bugün de değişik biçimlerde devam ediyor ve kıyamete kadar da devam eder. Bize düşen Hakk'ın yanında zalimin karşısında olmaktır. Allah hepimize Hakk'a hizmet yolunda gayret kuvvet versin" dedi. Avcı, yeni eğitim öğretim yılını da kutlayarak: "12 Haziran'da vilayet meydanında gerçekleştirdiğimiz mitingde Cumhurbaşkanımız Eskişehir'de bir müjde vermişti ve Eskişehir’i 2019 yılında Türk Dünyası Eğitim Başkenti ilan etmişti. 2013 Türk Dünyası Kültür Başkentliği dolayısıyla bu konuda tecrübeliyiz ve Allah’ın izniyle şehrimize çok daha büyük hizmetlerimiz olacak. Bu hizmetlerin şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum" diye konuştu.
 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar