18 Haziran 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Nabi Hoca’dan örnek dede-toruna teşekkür

Nabi Hoca’dan örnek dede-toruna teşekkür
  • 24 Eylül 2018 Pazartesi
  • 1229 kez okundu

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Nabi Avcı, 11 yıldır mavi kapak toplayarak engellileri tekerlekli sandalyeye kavuşturan Halit Aydoğan ve torunu Melike Sarıtaş’ı ziyaret etti, çalışmaları hakkında bilgi alarak teşekkür etti.

Nabi Avcı, topladıkları mavi kapaklarla yıllardır engellilere tekerlekli sandalye sağlayan Halit Aydoğan ve torunu Melike Sarıtaş’ı Sümer Mahallesi’nde ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan’ın da katıldığı ziyarette, Prof.Dr. Nabi Avcı, yıllardır gösterdikleri gayretle tüm Türkiye’ye örnek olan dede ve torunu kutladı ve teşekkür etti. 

Nabi Hoca’dan destek

Engelli vatandaşlar için, dede ve torunun gösterdiği çabanın takdire şayan olduğunu belirten Avcı, dede ve torunun bu örnek çabasından çok etkilendiğini, kendilerine sürdürdükleri kampanya için gereken desteği vereceklerini söyledi. Avcı, dede Halit Aydoğan ve torunu Melike Sarıtaş’tan yaptıkları çalışmalarla ilgili detaylı bilgi aldı, yakından takip edeceğini ifade etti.   

11 yıldır örnek oluyorlar

Yaklaşık 11 yıldır torunuyla birlikte topladıkları mavi kapaklarla 130’dan fazla engelliye tekerlekli sandalye sağladıklarını dile getiren Halit Aydoğan, “Bu kampanyamızı Türkiye geneline yaymak istiyoruz. Şehir dışından da mavi kapaklar geliyor ve şehir dışından ihtiyacı olan engelli kardeşlerimize de tekerlekli sandalye gönderiyoruz. Yeter ki onlara destek olalım” dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar