24 Mayıs 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AK Parti’de aday adayları belli olmaya başladı

AK Parti’de aday adayları belli olmaya başladı
  • 10 Kasım 2018 Cumartesi
  • 2156 kez okundu

Emekli Din Görevlisi Fehmi Yalçın, AK Parti Alpu Belediye Başkan aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.
   
Alpu için hizmet etmek istediğini ve önemli projeleri olduğunu ifade eden Fehmi Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde başlayan hizmetkâr belediyecilik anlayışı AK Parti ile standart hale gelmiştir. Bu bağlamda hizmet yarışında biz de varız. Alpumuz için çok güzel projelerim var. Makama değil hizmete talibiz. Gayret bizden Tevfik Allah’tan” ifadelerini kullandı. 
 
 Fehmi Yalçın kimdir? 
 1967 yılında Alpu ilçesinin Büğdüz mahallesinde doğdu. Eskişehir İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1987 yılında imam hatiplik görevine başladı. 1992 yılında Alpu’nun köklü ailelerinden olan Yılmaz Poyraz’ın kızı Ayşe hanımefendi ile evlendi.  2 erkek çocuk babası olan Fehmi Yalçın, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi (Lisans) ve Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi (Ön Lisans) bölümlerinde eğitimlerini tamamladı.  Bozan mahallesi ve çevre beldelerde 11 yıl görev yaptıktan sonra, Eskişehir merkezde görev süresini 30 yıla tamamlayarak 2018 yılının Ocak ayında emekli oldu. Özel bir turizm şirketinde Hac ve Umre Rehberi olarak görev yapmış olan Fehmi Yalçın, iyi derecede Arapça ve Osmanlıca bilmektedir.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar