23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Başkan Yalçın, mahalle ziyaretlerine devam ediyor

AK Parti Eskişehir İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın halkla iç içe olmaya, iyi günde ve kötü günde yanlarında olmaya devam ediyor.

Göreve geldiği günden itibaren halkla iç içe olan hastalık, sağlık ve mutlu günlerinde yanında olmaya çalışan Başkan Yalçın yaşlı, hasta ve engelli ziyaretlerine büyük özen gösteriyor. Hasta ve yakınlarına moral veren, ziyaretlerini şehrin her köşesinde gerçekleştiren Başkan Yalçın, yaşlı ve hasta ziyaretleri kapsamında Erenköy Mahallesi’nde ikamet eden Rahmi Barış'ı ziyaret ederek acil şifalar dileğinde bulundu.

Başkan Yalçın, ziyaretleri sırasında karşılaştığı mahalle sakinleri ile sohbet etti. Vatandaşların sorunlarını ve sıkıntılarını paylaşma, onların ihtiyaç duydukları zamanda yanlarında olduklarını dile getiren Başkan Yalçın, "Sosyal sorumluluklarımız gereği asli görevlerimizin yanında, şehrimizdeki yaşlı ve hasta vatandaşlara yönelik ziyaretlerimize devam ediyoruz. Hastalıkta, sağlıkta biz insanlar içindir. Bazen imtihanlarımız oluyor. Biz her zaman sizlerin yanındayız. İhtiyaç duyduğunuz her an hükümetimizin politikaları gereği tüm hizmetler seferber olacaktır" dedi.

Başkan Yalçın'ın ziyaretlerinden memnuniyetlerini bildiren vatandaşlar şehrimizdeki yatırımlardan ve hükümetimizin desteklerinden memnuniyetlerini belirttiler.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar