27 Mayıs 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Başkan Çalışkan’dan Eskişehir yatırımları videosu

AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla AK Partili hükümetler tarafından Eskişehir’e yapılan yatırımları konu alan “Yeni Yatırımları ile Büyüyen Eskişehir” adlı videoyu yayınladı.

Başkan Çalışkan yaptığı paylaşımda “Hizmet siyasetinin kalıcı eserlerle buluşmasının ve hemşehrilerimizin hizmetine sunulmasının en güzel örnekleri hükümetimiz tarafından şehrimize kazandırılan yatırımlardır” ifadelerini kullandı.

AK Parti Eskişehir Tanıtım ve Medya Başkanlığı tarafından hazırlanan yatırımlar videosunda en dikkat çeken yapılar, son dönemde açılan; Eskişehir Şehir Hastanesi, Eskişehir Yeni Stadyum ve yapılacak olan Millet bahçesi ile Türk Dünyası Kültür Başkentliği döneminde yapılan kalıcı eserler oldu.  Kısa sürede yoğun ilgi gören paylaşım binlerce kişiye ulaştı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar