25 Ağustos 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Belediyeler Bilboard Vermeyince: YÜRÜYEN BİLLBOARDLAR

Belediyeler Bilboard Vermeyince: YÜRÜYEN BİLLBOARDLAR
  • 6 Şubat 2019 Çarşamba
  • 3089 kez okundu

Eskişehirde seçimler eşit şartlarda ilerlemiyor. CHP'li belediye başkanları diğer partilerin adaylarını bilboardlarda yer vermiyorlar.

Hatta durum öyle hale gelmiş ki. Odunpazarı belediyesinin gelirini Eskişehirspor'a verdiği bilboardlarda bile para ile rakipler yer kiralayamıyorlar. Özelikle Hamamyolunda bulunan bilboardlarda Başkan Kazım Kurt'un fotolarının yer aldığı bu bilboardlardan gelecek her kuruş Eskişehirspor'a gidebilecekken. Belediyen ilanları nedeniyle para aktarıp aktarılmadığı merak ediliyor.

 

 YÜRÜYEN BİLLBOARDLAR

Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı’nın seçim kampanyası kapsamında, Avrupa’da ve Batı ülkelerinde de uygulanan yürüyen billboardlu tanıtımlar ilgi çekti

Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı’nın seçim kampanyası kapsamında Eskişehir’de bir ilk uygulandı. Avrupa’da ve Batı ülkelerinde sık görülen “yürüyen billboard” uygulaması gerçekleştirildi. Burhan Sakallı’nın seçim sloganı olan “Eskişehir’e yeni heyecan seninle gelecek” sloganının yer aldığı yürüyen billboardlar ilgiyle karşılandı.


2EylülGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar