25 Ağustos 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Cumhur İttifakı Mihalıççık adayı Yörük Krom ve Adularya’yı Ziyaret Etti

CUMHUR İTTİFAKI MİHALIÇÇIK ADAYI ALİ YÖRÜK KAVAK KROM VE ADULARYA'YI ZİYARET ETTİ.

Cumhur İttifakı Mihalıççık adayı Ali Yörük 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine ve seçim çalışmalaraına ara vermeden devam ediyor.

Belediye Başkan adayı Ali Yörük, MHP Mihalıççık İlçe Başkanı Gürol Görür ve beraberinde ki heyet bu kapsamda Kavak Krom ve Adularya madenlerini ziyaret etti.

Ali Yörük açıklamasında ‘Yetkililerle ve emekçi kardeşlerimizle uzun uzun görüştük. Zaten Malıçta hep birlikteyiz. Sorunları ve çözüm yollarını biliyoruz. Onların hayatını kolaylaştıracak her türlü hizmeti yapacağız. Emekçi kardeşlerimize projeler hazırladık. Kendilerine plan ve projelerimizi anlattık. Bizleri hoşgörüyle ve yoğun bir katılımla bizlere destek veren /karşılayan tüm emekçilerimize, maden yöneticilerimize canı yürekten teşekkür ediyorum. Biz hep birlikte Mihalıççıklıyız. Cumhur İttifakı, Türk milletinin ruh kökünden, tarihi hedeflerinden, milli kimliğinden, bin yıllık kardeşlik ve kader ortaklığından yüce bir umutla, yüksek bir ufukla ortaya çıkmıştır. İnşallah 31 Mart tan sonra daha güzel günler, daha güzel bir Malıç bizleri bekliyor olacak.’ Dedi.

Heyet görüşmelerin ardından madenlerden ayrıldı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar