9 Temmuz 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“Ne kadar halkçı olduklarını görüyoruz”

Odunpazarı Belediyesi’nde belediye personeline yönelik mobbing ve sürgün iddiaları devam ediyor.

 AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali Acar, yaptığı yazılı açıklamada Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a sert eleştirilerde bulundu. Başkan Acar açıklamasında,

 “Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Odunpazarı Belediyesi’nde yaşanan gelişmeleri hayretle izliyoruz. ‘Hiçbir belediye işçisinin işine son vermeyeceğiz. Bizim hiç kimsenin ekmeğinde gözümüz yok’ diyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözlerinin yansımaları tüm CHP'li belediyelerde olduğu gibi Odunpazarı Belediyesi'nde de devam ediyor.

Yerel seçim döneminde halkçı olduğunu iddia ederek bir kampanya yürüten Belediye Başkanı Kazım Kurt, siyasi görüşü sebebiyle belediye işçilerine mobbing uygulamaya ve sürgün etmeye devam ediyor.

Son olarak 9 belediye personelini daha sebepsiz yere sürgün eden Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'un ne kadar halkçı olduğunu ve ne kadar halkçı bir politika izlediğini görüyoruz. Bu hukuka aykırı işlemler düzelinceye kadar takipçisi olmaya devam edeceğiz. Kazım Kurt bu yanlış tutuma son vererek ivedi bir şekilde mağduriyetleri ortadan kaldırmalıdır" ifadelerini kullandı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.