25 Ocak 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Milletimizin Verdiği Bu Zafer Unutulmayacak ve Daima Yaşatılacaktır…

Milletimizin Verdiği Bu Zafer Unutulmayacak ve Daima Yaşatılacaktır…
  • 15 Temmuz 2019 Pazartesi
  • 1455 kez okundu

Ülkemizin istiklali ve istikbali için, gönlünde vatan sevgisi taşıyan aziz milletimizin 15 Temmuz’da yazmış olduğu zaferin yıl dönümündeyiz.

Türk Milleti kahramanlıkları ve başarılarıyla hain darbecilere geçit vermeyeceğini bir kez daha bütün dünyaya göstermiştir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 2023 hedeflerine hızlı ve sağlam adımlarla ilerlediğini görenler ülkemiz üzerine kirli oyunlarını kurarak, kullandığı birçok maşa gibi FETÖ terör örgütüyle de ülkemizi dize getirmeye çalışmışlardır. Fakat yüzyıldır unuttukları hassas noktayı yine unutmuş yürekleri iman ve vatan aşkıyla dolup taşan, tankların önüne yatarak adeta bir kahramanlık destanı yazan Türk milletinin evlatlarını hesaba katmamışlardır.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ve liderliğiyle, kahraman ecdadımızın bize emanet bıraktığı kutsal vatanımızda; huzurumuza, birliğimize ve dirliğimize kast eden alçak teröristlerle ve yandaşlarıyla kararlı mücadelemiz devam ediyor ve bitene kadar da devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden 250 şehidimizi ve tüm şehitlerimizi bir kez daha şükran ve rahmetle anıyor, yaşlısıyla genciyle, kadınıyla erkeğiyle gazilik şerefine mazhar olan tüm gazilerimize de minnetlerimi sunuyorum.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar