29 Ocak 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık’ın 15 Temmuz Mesajı

Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık’ın 15 Temmuz Mesajı
  • 15 Temmuz 2019 Pazartesi
  • 2390 kez okundu

15 Temmuz 2016'da Ülkemiz, Milletimizin birlik ve bütünlüğüne göz dikerek demokrasimize alçakça kast eden Fetö/PYD terör örgütü mensuplarının hain darbe kalkışmasına maruz kalmıştır.

Türkiye'nin bağımsızlığını ve güçlü duruşunu hazmedemeyen kökü dışarda karanlık bir yapı Devlet büyüklerimizi, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Aziz Milletimizi ve Devletimizin stratejik kurumlarını hedef alarak Devletimizin yönetimini ele geçirmeye çalışmıştır.

Milletin silahını Millete doğrultarak kendi menfaatleri için başkalarının maşası olmayı marifet sayan hainlere karşı halkımız sokaklara dökülmüş tanklara, uçaklara ve ölüm saçan silahlara göğsünü siper ederek Milletimizin iradesini hiç bir zorbaya teslim etmeyeceğini tüm dünyaya göstermiştir.

Aziz Milletimizin korkusuz ve dik duruşu şerefli asker ve polislerimizin kahramanca mücadelesi ile bir gecede bastırılan hain kalkışma neticesinde çoğunluğu sivil vatandaşlarımız olmak üzere 248 Vatan evladı şehit olmuş 2196 Vatandaşımız yaralanmıştır.

Devletimiz bu ihaneti unutmamak ve gelecek nesillere unutturmamak için bu günü '15 Temmuz şehitlerini anma, Demokrasi ve Milli Birlik günü' olarak ilan etmiştir. Bizler hain darbe girişiminin 3. Yılında aziz şehitlerimizi anmak ve Milli birlik ruhunu tüm dünyaya göstermek için yine meydanlarda olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle Devletimizin sonsuza dek payidar kalması birlik ve beraberliğimizin daim olması ve Ülkemizin böyle ihanetlerle bir daha karşı karşıya kalmaması ümidiyle 15 Temmuz gecesi canlarını ortaya koyarak bayraklaşan Ömer Halisdemir'i, Çiftelerli hemşehrimiz demokrasi şehidi Fatih Dalgıç'ı ve tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum.

Kadir Bıyık
Çifteler Belediye BaşkanıGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar