6 Aralık 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Ülkü Ocakları’ndan 15 Temmuz Mesajı

Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Vesilesiyle Mesaj Yayınladı

Ülkücü Türk Gençliği'nin var gücüyle devletinin ve milletinin yanında olduğunu belirten Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy; "Tam üç yıl önce, Türk Milleti'nin gurur kaynağı olan Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde yuvalanmış hain Fetö terör örgütü, milletimizin canına kastetmiş, devletimizi yıkmaya çalışmıştır. Tarihinde yedi düveli dize getiren kahraman milletimiz, bu vatan hainlerinin kalkışmasına canları pahasına engel olmuştur. 251 vatan evladını şehit eden soysuzlar, 2194 vatan evladını da yaralama gafletine, ihanetine düşmüştür. Cennet vatanımızı parçalamak, Türkiye'mizi bölmek isteyen teröristler; 51 Özel Harekat Polisi'mizi anaların kınalı kuzularını acımasızca şehit edecek, milli egemenliğimizin sembolü TBMM'yi bombalayacak, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni, emniyet ve istihbarat binalarımızı yerle bir edecek kadar gözü dönmüştür.

Her hesabın üstünde hesabı olan Yüce Allah, beşbin yıldır "Devlet-i Ebed Müddet" anlayışıyla anadan, yardan, serden geçen Türk Milleti'ne bu zorluğun da üstesinden gelme gücü vermiştir. Bedeli kanla ödenen bu toprakları zaptetmeye, mermi ıslanmasın diye kundaktaki bebeğinin üzerindeki battaniyeyi alıp merminin üzerine örten kahramanların kurduğu bu kutlu devleti yıkmaya ederi bir dolar olan şerefsizlerin gücü yetmez, bizler olduğumuz sürece de yetemeyecektir.

Ülkücü- Milliyetçi Hareket'in Bilge Lideri Sn. Dr. Devlet Bahçeli öncülüğünde Türk Milliyetçileri, darbe kalkışmasına ilk karşı çıkanlar olmuş, vatan hainlerine geçit vermemiştir. Ülkücü Türk Gençliği, devletinin varlığı ve bekası, milletinin birliği ve bütünlüğü için canları pahasına mücadele etmiştir.

Bizler, karşılık beklemeden atalarımızın emaneti olan cennet vatanımıza, dünyadaki her mazlumun umudu olan Büyük Türk Devleti'ne sahip çıkmaya devam edeceğiz. Beşbin yıldır zalime Yavuz, mazluma Yunus olan asil milletimizin evlatlarına ancak bu yakışır. Ülkü Ocakları, Cumhuriyet'imizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün açtığı yolda gösterdiği hedefte, Başbuğ Alparslan Türkeş'in izinde, Lider Dr. Devlet Bahçeli'nin emrinde, Genel Başkanımız Sinan Ateş'in öncülüğünde, ülkemizi her alanda medeniyetlerin zirvesine taşıma çalışmalarını var gücüyle sürdürecektir. Bu vesileyle aziz şehitlerimizi kahraman gazilerimizi rahmetle, minnetle ve duayla anıyoruz.

Var olsun Büyük Türk Devleti!
Var olsun Şanlı Türk Milleti!
Var olsun Ülkü Ocakları!" dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar