25 Ocak 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BBP Sivrihisar kongresi yapıldı

BBP Sivrihisar kongresi yapıldı
  • 22 Temmuz 2019 Pazartesi
  • 2719 kez okundu

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivrihisar İlçe kongresi yapıldı. Partililer ve halkın katılımıyla gerçekleştirilen kongre Divan seçiminin ardından Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.
   
Siyasi konuşmalarda, Eski İlçe Başkanı Engin Üreyen bugüne kadarki çalışmalarda özveriyle görev yapan yönetim ve partililere teşekkür ederek, yeni yönetime başarılar diledi. Aynı azimle yeni yönetimin yanında olacağına değinen Üreyen,"Bu bir bayrak yarışıdır. Elimizden geldiğince Büyük Birlik Partisi bayrağını layıkıyla taşıdık. Yeni yönetimlede uyum içinde olacağız."dedi.
   
Tek aday gösterilen Sedat Şimşek ise yaptığı konuşmada:"Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun izinde Genel Başkanımız Sn Mustafa Destici'ye tam destekle, onunla beraber hedefi hep bir adım öteye ilerletme azmiyle büyük bir sorumluluk aldık. Biz, birlikte siyaset arenasında hep varolacağız." dedi.
  
Büyük Birlik Partisi Eskişehir İl Başkanı Şaban Bozbal, yönetim ve partililere yaptığı konuşmada Birlik mesajları vererek:"Ayrılıkta azap, birlikte hayr vardır. Biz birlik olalım diyoruz. Partimizin birliği, Alperenlerin birliği yetmez. Bu mübarek topraklarda, ezan sesiyle, al bayrağımızın altında bir olalım. 
  
Hangi siyasi görüş olursa olsun, doğruya doğru diyelim, yanlışın karşısında durmaya devam edelim. Bu doğrudur diyecek kadar yürekliyiz. Hiç bir kompleksimiz yok. İşte bu yüzden her siyasi dönemde olacağız.
  
Bu günlere kolay gelinmedi. İç ve dış mihraklar hep önümüzü kesmeye çalıştı. Siyasetteki çürümüye ve çözülmeye en net tavrı hep biz koyduk. Davaya yakışır şekilde hareket ediyoruz. Birbirimizi kırmadan, incitmeden kongrelerimizi yaparak, fitne ve fesat yuvalarına en güzel cevabı Büyük Birlik kardeşliğiyle vereceğiz." diye konuştu.
 
Tek liste seçime gidilen kongrede Başkan Sedat Şimşek'in yönetimi şu isimlerden oluşuyor:

Mehmet BIÇAK
Şeref ERKARA
İbrahim Hüsrev DESTİCİ
Engin ÜREYEN
Mehmet Akif ERÇETİN
Hasan AKPARA
Hanife SÖKER
Ramazan OTCU
Celal YILDIZ
Metin ERSÖZ
H. Hüseyin AYHAN
Ömer DİKBASAN
Ayhan ÇAPAR
Muhabbet KARA

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar