25 Ocak 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Başkan Yalçın’dan hasta ziyaretleri

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, Eskişehir Şehir Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Eskişehir Şehir Hastanesi’nde yatmakta olan hasta ve hasta yakınlarını ziyaret eden Başkan Yalçın, vatandaşlara geçmiş olsun temennilerinde bulundu. Tedavi gören hastaları ziyaret ederek yanlarında olmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Yalçın, hasta ve yakınlarına moral ve motivasyon vermek için ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirtti. Yalçın, “Hemşehrilerimizin sadece iyi gününde değil kötü gününde de yanlarında olmak gerekli. Bu nedenle her fırsatta hastalarımıza geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunuyoruz. Ayrıca gözlemlediğimiz kadarıyla da Eskişehir Şehir Hastanesi 5 yıldızlı otel konforunda. Deneyimli, güler yüzlü ve işini severek yapan hastane personeli mevcut. İnşallah zamanla Eskişehir’imiz sağlık turizminde daha büyük pay sahibi olacak. Bu bağlamda hükümetimizin şehrimize kazandırdığı bu güzide eser ile gurur duyuyoruz. Son olarak Eskişehir Şehir Hastanesi’nde tedavi gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar