23 Ocak 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MHP TEPEBAŞI ULUÖNDER MAHALLE TEMSİLCİLİĞİNDEN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF

MHP TEPEBAŞI ULUÖNDER MAHALLE TEMSİLCİLİĞİNDEN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF
  • 3 Ağustos 2019 Cumartesi
  • 1350 kez okundu

Milliyetçi Hareket Partisi Tepebaşı Uluönder Mahalle temsilciliği Tüm şehitlerimizin ruhuna Tepebaşı, Uluönder ve Fatih camilerinde Mevlid-i Şerif okuttu.

Tepebaşı, Uluönder ve Fatih camilerinde okutulan Mevlid-i Şerif’e katılım yoğun oldu. MHP il Başkanı İsmail Candemir, MHP Tepebaşı İlçe Başkanı Uğur Yüceses, Yunusemre Ülkü Ocağı Başkanı, Tepebaşı Ülkü Ocağı Başkanı, Türk Yerel Hizmet Sen Eskişehir temsilci başkanı Selami Küçükoğlu, yönetim kurulu üyeleri, çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Tepebaşı Uğur Yüceses ‘Türk’ün tarihinde zaferlerle dolu Ağustos ayında Şehitlerimizin ruhuna okutulan Mevlid-i Şerif’e katılan herkese teşekkür ederiz. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Tüm şehitlerimizi Rahmet, minnet, dua ve saygıyla anıyoruz. 02.08.2019 Cuma günü Cuma namazından sonra aynı camilerimizde lokma ikramı yapılacaktır. Tüm Gönültaşlarımızı ve hemşehrilerimizi bekleriz…’ dedi.

MHP Tepebaşı Uluönder mahalle temsilcisi Mehmet Kesici ise ‘MHP Tepebaşı Uluönder Mahalle Teşkilatı olarak Şehitlerimizi de unutmadık, unutmayacağız, Ahirete intikal etmiş büyüklerimiz için Mevlid-i Şerif okundu. Allah cc mekânlarını cennet, ruhlarını şad eylesin. Bu vesileyle katılım sağlayan öncelikle MHP İl, ilçe Başkanlarımıza, STK başkanlarımıza, Ocak başkanlarımıza, yöneticilerimize, misafirlerimize tüm katılım sağlayan dava Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’ dedi.

Program mevlit sonrası yapılan çay ikramları ile son buldu.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar