17 Şubat 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

PROF. DR. GÜNAY İLÇE VE KÖY GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

PROF. DR. GÜNAY İLÇE VE KÖY GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR
  • 21 Ağustos 2019 Çarşamba
  • 1839 kez okundu

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’EİYAP ve Köy Köy Eskişehir’’ projeleri kapsamında ilçe ve köy ziyaretlerine devam etti. Eskişehir Seyitgazi ilçesine ziyarette bulunan Prof. Dr. Günay, ilçede AK Parti Seyitgazi İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi. Ayrıca Seyitgazi Kaymakamı Murat Demirbilek’i de ziyaret eden Prof. Dr. Günay daha sonra Ayvalı, Cevizli, Yapıldak ve Çukurca Köylerinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Günay, gittiği her köyde vatandaşlar ile sohbet ederek, taleplerini dinledi ve tek tek not aldı.

14 YAŞINDAKİ CEMİL’İ EVİNDE ZİYARET ETTİ

Prof. Dr. Günay, Ayvalı Köyü’de ikamet eden 14 yaşındaki kas hastası Cemil Uçar’ı da evinde ziyaret etti. Cemil’le uzun süre sohbet eden Prof. Dr. Günay, kendisine acil şifalar diledi.

ESKİŞEHİR’İN HER KÖYÜNE GİDECEĞİM

Prof. Dr. Günay, ‘’Köy Köy Eskişehir Projemiz’’ de yola çıkarken bir hedef ortaya koyduk. Milletvekilliğim boyunca Eskişehir’in her köyüne gideceğim. Her köyün, her vatandaşımızın isteğini, talebini yerinde dinleyeceğim. Bu zamana kadar yaptığımız ziyaretlerde, vatandaşlarla buluşmalarımızda çok şey öğrendik. Vatandaşlarımızın bizden, hükümetimizden, devletimizden makul istekleri ve talepleri var. Bunları çeşitli kurumlarımız, ilçe teşkilatlarımız aracılığı ile edinmek tabi mümkün. Ancak köylerde kendilerinden dinlemek, insanımıza dokunmak, ilçelerimizin ve köylerimizin potansiyellerini, bazı konulardaki sorunlarını yerinde deneyimlemek en doğrusu ve güzeli. Bu talepleri ekibimizle birlikte belli bir data formatına geçiriyor ve ilgili bakanlıklarımıza, gerekli durumlarda Sayın Cumhurbaşkanımıza doğrudan iletiyorum. Gerek Sayın Cumhurbaşkanımız gerekse ilgili bakanlıklarımız bu konular ile alakalı ilgi ve desteği her zaman bizlere gösteriyorlar. Biz yeter ki çalışalım. Biz yeter ki insanımızla birlikte olalım. Daha önce ortaya koyduğumuz bu misyonla ilçelerimizi ve köylerimizi gezmeye, vatandaşlarımızın taleplerini ilgili kurumlarımıza iletmeye devam edeceğiz. İlçe ve köy gezilerimize, yurtdışındaki ve Ankara’daki görevlerimden fırsat buldukça devam ediyorum ve edeceğim.’’ şeklinde açıklamada bulundu.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.