21 Eylül 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

GÜNAY SİVRİHİSAR’DA

GÜNAY SİVRİHİSAR’DA
  • 24 Ağustos 2019 Cumartesi
  • 1624 kez okundu

‘’BU ALGIYI YIKACAĞIM’’

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay Köy Köy Eskişehir Projesi kapsamında bu kez Sivrihisar ilçesindeydi. Prof. Dr. Günay her ziyaretinde olduğu gibi ilçe ve köylerde vatandaşlar ile buluştu. Vatandaşların taleplerini dinleyen ve not alan Prof. Dr. Günay, ‘’Eskişehir’i ilçe ilçe, köy köy geziyoruz. Sizlerle bir araya gelmek sizlerin taleplerini dinlemek ve ihtiyaçları yerinde görmek mutluluk verici. Bizler bunun için elimizden gelen gayretle çalışıyoruz ve çalışacağız. Görüyorum ki toplumda bir algı oluşmuş. Siyasetçileri, politikacıları seçimden seçime görüyoruz şeklinde. Ben bu algıyı yıkacağım. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Nabi Bakanımızın selamını iletiyorum her gittiğim yerde. Belediye Başkanlarımız ve İlçe Başkanlarımız her zaman sahada ve bizlere telepleri ulaştırıyorlar. Seçimden seçime değil her daim halkımızın yanındayız ve yanında olacağız.’’ Şeklinde konuştu.

PROJELERİ HER DÜZEYDE TAKİP EDİYORUZ

Prof. Dr. Günay, ‘’Sizden aldığımız talepleri ilgili bakanlıklarımız ile paylaşıyoruz. Bunları bakanlıklar düzeyinde takip ediyor daha sonra gelip yerinde de kontrol ediyoruz. Ben hem Ankara’da hem Eskişehir’de hem Eskişehir’imizin ilçe ve köylerinde olmaya gayret ediyorum ve edeceğim.’’ Şeklinde konuştu. Prof. Dr. Günay takip edilen projeler ile alakalı ‘’Biz bu gezilerimizdeki talepleri, istekleri dijital ortamda veriye dönüştürüyoruz. Teknolojinin de yardımıyla bu istekleri düzenli şekilde takip ediyor ve kontrolünü gerçekleştiriyoruz. Her bir bilgi ve data elimizin altında. Olumlu sonuçlananları biz gelip yerinde de kontrol ediyoruz. Bunun gibi çok sayıda talep, istek öneriyi özenle her düzeyde takip ediyoruz. Bunlardan bazılarını vatandaşlarımızla da dijital ortamda paylaşmayı düşünüyorum.’’ Şeklinde açıklamada bulundu.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar