21 Eylül 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Günay 30 Ağustos Mesajı

Millî mücadele döneminin en büyük adımlarından biri olan Büyük Taarruz zaferinin 97. Yıldönümünde, her yıl olduğu gibi bir kez daha, milletimizin bağımsızlık uğrunda gösterdiği büyük fedakârlık ve gayreti hatırlıyoruz.

Türk milleti bağımsızlığına düşkündür, bağımsızlıktan asla vazgeçmemiş, kendisine sınır belirleyenlere karşı cevabını da her daim vermiştir. Tarihi zaferlerle dolu geçmişimiz bunun en büyük kanıtıdır. Dünden bugüne, 97 yıldır, aynı inanç ve gayret ile yolumuza devam etmekteyiz.

30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesi ile tekrar Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kahraman Türk ordusunu ve bağımsızlık uğruna bir an bile tereddüt etmeden canını feda eden tüm aziz şehitlerimizi şükran, minnet ve rahmetle anıyorum.

Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

 

Prof. Dr. Emine Nur Günay
Eskişehir MilletvekiliGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar