23 Ocak 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SAZAK’TAN KILIÇDAROĞLU’NA SERT SÖZLER

MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na çok sert sözler ile tepki gösterdi.

Sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajda, “Atatürk’ün adını zikretmeleri bile Türk millet için züldür” diyen MHP’li Sazak, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Bugünlerde hainler pusu kurup evladımıza kıyarken; terör seviciliği, destekleyiciliği, savunuculuğundan çıkar sağlamak isteyen ana muhalefet başkanı ve merkez örgütünün takındığı tavır ve söylemler hasebiyle, Atatürk’ün adını zikretmeleri bile Türk milleti için züldür.

Bu Necip millet her şeyin farkındadır. Doğruda birlik olalım, bu şekilde kazandığın belediye de, seçim de ne size ne de memlekete hayır getirmez.

Aklınızı başınıza alın, yoksa...”

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar