16 Ekim 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ahilik, Osmanlı’dan günümüze kültürümüzün en temel yapı taşlarından biridir”

Ahilik, Osmanlı’dan günümüze kültürümüzün en temel yapı taşlarından biridir”
  • 18 Eylül 2019 Çarşamba
  • 1118 kez okundu

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali Acar, Ahilik Haftası kapsamında Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ekrem Birsen'i ziyaret etti.

Başkan Acar, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ekrem Birsen'i ziyaret etti. Ahilik Haftası kapsamında gerçekleştirilen bu ziyarette, tüm esnaflara ithafen Birsen'i ziyaret ettiğini belirten Başkan Acar, "Ahilik, Osmanlı'dan günümüze kültürümüzün en temel yapı taşlarından biridir. Özünde; kardeşliği, yardımlaşmayı, dayanışmayı ve birlikteliği simgeleyen bu kavramın günümüzde hala daha korunuyor olması bizler için de mutluluk verici bir durumdur. Özellikle esnaflarımızla özdeşleşen bu kutlamalar, toplumumuzdaki birlik ve beraberlik duygusunu da harmanlamaya öncülük etmektedir. Tüm esnaflarımıza istinaden sayın Ekrem Birsen'i de ziyaret ederek Ahilik Haftası'nı kutladık. Bu vesileyle vatanımızın ve milletimizin menfaati doğrultusunda ve ahilik ruhuyla mesleğini icra eden tüm esnaflarımızın da Ahilik Haftası'nı kutluyor, kendilerine hayırlı ve bereketli kazançlar temenni ediyorum" diye konuştu.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar