27 Mayıs 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MHP’den Sevinenlere çok sert tepki!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, sabah saatlerinde hafif ateş şikayetiyle gittiği hastanede kontrol amaçlı yatırılması sonrasında hakkında sosyal medyada bir kesim tarafından yazılan kötü mesajlara birçok MHP'li ve ülkücü sert tepki gösterdi.

MHP Eskişehir teşkilatları da Genel Başkanları Devlet Bahçeli'nin hastaneye kaldırılmasının duyulmasından sonra sosyal medyada Bahçeli'nin sağlığı ve yaşamı ile ilgili olumsuz paylaşımlar yapanlara çok sert tepki gösterdi.

MHP Eskişehir İl Başkanlığı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye yönelik nefret söylemi kınandı, genel başkana sağıklı, uzun ömürler dilendi.

MHP İl Başkanlığı tarafından yapılan paylaşımda "Bir insanın, vatan ve millet sevdalısı bir liderin sağlığı üzerinden dedikodu üretmek, fitne türetmek soysuzluktur!Liderimiz hainlerin korkulu rüyası, Türk milletinin beka simgesidir. Hamd olsun dimdik ayaktadır, zafer için de seferdedir... Bilinsin ki, kirli hevesler kursaklarda kalmaya sonuna kadar mahkumdur! Allah ömrüne ömür katsın, başımızdan eksik etmesin..." ifadeleri kullanıldı.

Diğer yandan MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir de sosyal medya hesabından tepkisini "Onun hasta olmasını bekleyen ne kadar çok hain var. Rutin kontrollerinden bile sevinç duyanlar sizi Allah'a havale ederken Liderimizide Allah'a emanet ediyoruz. Biz gönül verdik Allah'ta sağlıklı uzun ömürler versin İnşAllah" ifadeleri ile yansıttı.

 

eskisehirdenhaberler.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.