27 Mayıs 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“Sadece seçim zamanı değil her zaman sahadayız”

“Sadece seçim zamanı değil her zaman sahadayız”
  • 28 Eylül 2019 Cumartesi
  • 1400 kez okundu

AK Parti Eskişehir’de Mihalgazi ve Sarıcakaya İlçe Danışma Meclisi Toplantıları, İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, il ve ilçe teşkilât mensuplarının katılımlarıyla gerçekleştirildi. 

Teşkilât mensuplarının yoğun katılım gösterdiği toplantılarda konuşan İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, sadece seçim zamanı değil her zaman sahada olduklarını vurguladı. Başkan Çalışkan, “Teşkilâtlarımız seçimin hemen ertesi günü aynı kararlı duruş ve azimle çalışmalarını devam ettirmekteler. Bu bağlamda danışma toplantılarımıza çok önem veriyoruz. İlçelerimizi tek tek ziyaret ederek, teşkilât mensuplarımızın talep ve önerilerini dinleyip istişarelerde bulunuyoruz. Sorunları bizzat yerinde dinleyerek ilçelerimiz için yapılabilecekleri konuşuyoruz. Sadece seçim zamanı değil her daim hemşehrilerimizle birlikteyiz. İlk günkü aşk ile gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Sarıcakaya ve Mihalgazi İlçe Danışma Meclisi Toplantıları’nın tamamlanması ile birlikte AK Parti Eskişehir’de kırsal ilçe danışma toplantıları tamamlanmış oldu. Merkez ilçe danışma toplantılarının da gerçekleştirilmesiyle birlikte Eylül ayı danışma toplantıları tamamlanmış olacak.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.