27 Mayıs 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Belediye’ye ‘Alt Yapı Uyarısı’ uyarısı

Belediye’ye ‘Alt Yapı Uyarısı’ uyarısı
  • 30 Eylül 2019 Pazartesi
  • 1358 kez okundu

Demokrat Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Ketenci” Tur Operatörlüğü Yerine Alt Yapıyla İlgilensinler”

Demokrat Parti (DP) Eskişehir Teşkilatında gerçekleştirilen Pazar toplantısında söz alan Tepebaşı İlçe Başkanı Şükrü Ketenci, Şehrin birçok semtinde alt yapı sorununun yaşandığını ifade ederek sorumlu belediyelerin tur operatörlüğünden vazgeçmeleri gerektiğini söyledi.

Eskişehir’de yıllardan beri bir türlü çözüm getirilemeyen büyük bir alt yapı sorunun yaşandığını belirten Ketenci “Birçok mahalle kışa çamur içerisinde girecek. Sokaklar yapılan çalışmalar sonucu delik deşik hale getirildi. Projesiz ve plansız yapılan çalışmaların mağduru yine belediyelere vergisini zamanında ödeyen vatandaş oldu. Belediye tur operatörlüğü görevini bırakıp mahallelerde yaşanan alt yapı sorununa acilen bir çözüm yolu bulmalıdır. Bu kış mevsimini de çamur toz içinde geçirmek istemiyoruz.”dedi.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.