25 Mayıs 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir’de teröristlere lojistik desteği kim verdi?

Demokrat Parti Eskişehir İl Başkanı Hüseyin Özcan, Adana'do polis aracına saldıran teröristlerin dün akşam Eskişehir'de ölü olarak ele geçirilmesi üzerine "Eskişehir'de bunlara kim sahip çıkıyor, kim lojistik destek sağlıyor?" diye sordu.

Konuya ilişkin olarak sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Hüseyin Özcan şu ifadelere yer verdi:

"1990'lı Yıllarda dahi Eskişehir'de hücre evi basılmadı terör ve terörist barınamadı.Devlet iyi araştırmalı, bunlara Eskişehir'de kimler sahip çıkıyor, kimden destek alıyorlar, Lojistiktik desteği kim sağlıyor, Eskişehir'de örgütlenmek için kimler taban ve moral sağlıyor. 4 Yıldır bağırıyoruz, dikkat çekmeye çalışıyoruz. Eskişehir'de malum bir İlçe'de anormal şeyler oluyor, örgütlenme var diyoruz, Örgütçüler kadrolaşıyor dedikçe, paralı silahşörler basın yolu ile üstümüze saldırıyorlar. Adana bombacıları saklanmak için niye Eskişehir'e geldi....."

 

 

eskisehirdenhaberler.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.