19 Ekim 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir’de teröristlere lojistik desteği kim verdi?

Demokrat Parti Eskişehir İl Başkanı Hüseyin Özcan, Adana'do polis aracına saldıran teröristlerin dün akşam Eskişehir'de ölü olarak ele geçirilmesi üzerine "Eskişehir'de bunlara kim sahip çıkıyor, kim lojistik destek sağlıyor?" diye sordu.

Konuya ilişkin olarak sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Hüseyin Özcan şu ifadelere yer verdi:

"1990'lı Yıllarda dahi Eskişehir'de hücre evi basılmadı terör ve terörist barınamadı.Devlet iyi araştırmalı, bunlara Eskişehir'de kimler sahip çıkıyor, kimden destek alıyorlar, Lojistiktik desteği kim sağlıyor, Eskişehir'de örgütlenmek için kimler taban ve moral sağlıyor. 4 Yıldır bağırıyoruz, dikkat çekmeye çalışıyoruz. Eskişehir'de malum bir İlçe'de anormal şeyler oluyor, örgütlenme var diyoruz, Örgütçüler kadrolaşıyor dedikçe, paralı silahşörler basın yolu ile üstümüze saldırıyorlar. Adana bombacıları saklanmak için niye Eskişehir'e geldi....."

 

 

eskisehirdenhaberler.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar