28 Şubat 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Çalışkan gündemi değerlendirdi

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Avukat Zihni Çalışkan, aylık basın toplantısında Eskişehir gündemine ilişkin konulardaki görüşlerini kamuoyu ile paylaştı. 

AK Parti Eskişehir İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında Çalışkan, Şehir Hastanesi'nin açılışının 1. yıldönümü nedeniyle yarın bir resepsiyon düzenleneceğini ifade ederek sözlerine başladı.

Çalışkan toplantıda, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yatırım Bütçesi ve Stratejik Planı, Eskişehir'de yaşanan trafik ve otopark sorunları, inşaat halinde olan ve yarım kalan tramvay hatları, bir türlü bitirilemeyen Kent Evi, Porsuk 1-2 ve Gündoğdu 1-2-3 projeleri, Kent Master Planı, eski stadın yerine yapılan Millet Bahçesi, büyükşehir sınırları içindeki mezbaha eksikliği, belediye şirketlerine belediyen yapılan aktarımlar, Odunpazarı Belediyesi Hayvan Barınağının ruhsatsız oluşu ve AK Parti il eski başkanlarının yaptığı toplantı konularında açıklamalarda bulundu. 

İşte Zihni Çalışkan'ın yaptığı açıklamanın tamamı:

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.