13 Temmuz 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SAZAK’TAN CHP’Lİ SOYER’E; HADDİ AŞMA, ATANI HATIRLATMA

MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, “Kıbrıs’ı Kıbrıslılara bırakalım” açıklamalarıyla tepki toplayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e, Kürtlerin anadilinde kamusal hizmet isteği ile ilgili sözlerine çok sert sözler ile tepki gösterdi.

Sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajda, “kirli ittifakın orijinal CHP’li adayı Soyer; haddi aşma, atanı hatırlatma” diyen MHP’li Sazak, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Bir milletin ortak dili; milletin varlığı, birliği, beraberliği için elzemdir. Bu milletin dili Türkçedir, bu değişmezdir. Bölücük yapıp, fitne fesat çıkarmak için alt kimlikleri ve dillerini önce çıkararak eş değer tutmak hainlik, bölücülüktür. Kirli ittifakın orjinal CHP'li adayı Soyer; haddi aşma, atanı hatırlatma! Hiçbir şeyi unutmadık lakin milletin huzuru için susuyoruz. Senin ve senin gibilerin haddini bildirmemiz kolaydır. Aklınızı başınıza almanız için sabırdayız!”

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.