11 Ağustos 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Her Çocuk Haklıdır!

Her Çocuk Haklıdır!
  • 21 Kasım 2019 Perşembe
  • 1606 kez okundu

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü'ne ilişkin AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali ACAR açıklamalarda bulundu.

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü'ne ilişkin AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali ACAR açıklamalarda bulundu. Başkan ACAR açıklamasında, "Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Onların, eğitim, sanat, kültür, eğlence ve bir çok alanda göstermiş oldukları kabiliyetler onlara olduğu kadar ülkemize de katkı sağlayacaktır. Ancak en temel eğitim düzeyi ebeveynlerin bilinçli şekilde yetiştirmesi ile mümkün olacaktır. Öncelikle biz anne babalar olarak, çocuklarımıza kültürümüzü, adetlerimizi ve geleneklerimizi doğru aktarabilmeli, tarihimizin ve ecdadımızın tüm dünyaya örnek olan güzel yönlerini onlarla paylaşabilmeliyiz. İlk eğitimini aileden alan çocuklarımız, okul hayatı itibariyle de devletimizin koruyucu kanadı altına girmekte, ülkemizin 2053 ve 2071 hedeflerine yönelik gayret göstermektedir. Her geçen gün spordan sanata, eğitimden projeye bir çok alanda çocuklarımızın git gide daha da başarılı olduğunu görmek bizlere de umut ve mutluluk kaynağı olmaktadır. Unutmamalıyız ki, her çocuk haklıdır. Çünkü her çocuk en doğru hamleyi yapabilecek kadar masum, temiz kalpli ve saf duygulara sahiptir. Tüm çocuklarımızın gözlerinde öpüyor, Dünya Çocuk Hakları Günü'nü kutluyorum." sözleriyle düşüncelerini ifade etti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.